Co o mně píšou klienti?

"Naše kancelář si velmi pečlivě vybírá, s kým při inzerci spolupracovat a naše inzerce na Google je výsledkem mnoha vlivů a na jednom z předních míst je přístup pana Žídka. Pravidelný kontakt, zájem, znalost problematiky."

- Karel Rozsypal, majitel realitní kanceláře

remax-logo

"Ráda bych poděkovala za Váš profesionální a vstřícný přístup. Oceňuji, že se zajímáte o potřeby zákazníka a dokážete na ně reagovat rychle + přidáte i něco navíc. Skvělá je i Vaše dostupnost a pravidelný kontakt, který s námi jako s klientem udržujete."

- Nikola Repaska, RE/MAX Centrum

"S panem Žídkem jsem maximálně spokojený, od prvního telefonického kontaktu až po realizování reklamní kampaně, vždy vše perfektně vysvětlí, poradí, doporučí, nabídne více variant a vyjde maximálně vstříc, prostě profesionál na svém místě, určitě všem doporučuji!"

- David Keilhauer, majitel realitní kanceláře Dům Realit BONUS

vsi-klinika

"Doporučila jsem služby Ondřeje Žídka své známé, která má estetickou kliniku v Praze. S výsledky 3 měsíční reklamní kampaně na Googlu byla velmi spokojená. Začalo se jí ozývat mnohem více klientů ať už telefonicky nebo emailem. Díky pravidelnému zobrazování na předních pozicích ve vyhledávání se její klinika stává čím dál více známá. Proto se rozhodla pokračovat se spolupráci minimálně na rok."

- Vší klinika ČR

"Doporučuji pana Žídka, jako skvělého partnera pro řešení digitálních marketingových kampaní. Jeho schopnost strategicky plánovat a realizovat kampaně na Googlu je bezkonkurenční. Měli jsme perfektní spolupráci, kdy byl vždy otevřený diskuzi a připomínkám, aby byly výsledky co nejlepší. Díky jeho práci jsme viděli velký nárůst našeho online prodeje a zlepšení celkového výkonu našeho webu. Určitě budu s panem Žídkem spolupracovat i v budoucnu."

- Adam Švec, realitní makléř

Spolupráce s panem Žídkem je na vysoce profesionální úrovni, všechno dokonale a srozumitelně vysvětlí, poradí, nabídne několik možností a vyjde maximálně vstříc. Je vždy milý a ochotný, kdykoliv k dispozici, prostě spolupráce jedna báseň. Děkujeme!

- RE/MAX Quality


Jak jste s naší spolupáci spokojení?

Budeme moc rádi, když se o to podělíte s ostatními.

NAPSAT RECENZI

Kontakt

ondřej-žídek

Ondřej Žídek
Marketing & PR specialist

+420 722 793 798

info@promox.cz
zidek@promox.cz

Sídlo

Velké Albrechtice 231

742 91, Velké Albrechtice

IČO: 08047685

Po - Čt 8 - 16h

Pá 8 - 15h

Vaše osobní údaje nebudeme nijak zveřejňovat ani prodávat.