...přidanou hodnotou při spolupráci se mnou, je oproti velkým agenturám osobní individuální přístup s nadšením mému zákazníkovi opravdu pomoci.

ondrej-zidek-marketingovy-specialista

SEZNAMÍME SE?

Je úplně jedno jak máte kvalitní produkt, pokud o něm vůbec nikdo neví.

Škola mě nikdy moc nebavila, a tak jsem se už během studia zajímal o online podnikání a sílu internetu. Nejvíce mě zaujal social media marketing, jelikož jsem sám viděl, jak mě to dokáže ovlivnit. Svoje zkušenosti jsem tedy rozšiřoval tímto směrem. Tehdy při studiu jsem spravoval reklamní kampaně a sociální profily především hotelům a restauracím. Takže vlastně už v roce 2015 se pomalu rodil nápad

PromoX agency. Dále jsem si rozšířil vzdělání o PPC reklamní kampaně, jelikož mi vyhledávače jako je Google začaly dávat opravdu smysl. Od té doby jsem spravoval přes 50 reklamní kampaní ročně pro nejrůznější podniky a společnosti. Taky jsem si našel oblibu v moviemakingu a tvorbě fotografií, což je vlastně součástí online marketingu.

Uvědomil jsem si, že když takto tvořím reklamní obsah, pro různé podniky, jestli o mě vůbec někdo ví. Chyběla mi jedna zásadní věc ukázat i sebe lidem na místech, kde tráví nejvíce svého času... Na internetu!

Nejsem samozřejmě na vše sám, za PromoX agency stojí TEAM mladých, kreativních a zkušených lidí, kteří se navzájem doplňují. Každý máme na starost jiné odvětví v online propagaci.

...jste na internetu vůbec vidět?

Svět marketingu mě pohltil, jak dítě zírající na červený svítící kamion jedoucí na televizních obrazovkách...Víme o čem je řeč. Upřímně kdo tu reklamu nezná?

Po letech už pro mě bylo nastavování reklamních kampaní, jako jízda na kole, ale zakázek nebylo tolik. Chyběla mi jedna důležitá věc. Nerozuměl jsem tehdy vůbec obchodu. Rozhodl jsem se tedy své zkušenosti rozšířit a začal jsem na pár let spolupracovat se společností, která byla partner Google. Zde jsem tedy vůbec nepracoval jako marketingový specialista, ale jako obchodník a především marketingový poradce.

Obchod mě okamžitě pohltil a začal neskutečně bavit. Chtěl jsem prodávat všechno. Po pár letech, jsem chtěl tyto dvě činnosti spojit a PromoX agency byl ten správný směr.

Pokud potřebujete nakopnout Váš online marketing a hledáte ke spolupráci partnera se zkušenostmi, moderním myšlením, správnou organizaci a proklientským přístupem, který ke každé zakázce přistupuje velmi osobně, jste tady správně.

Těším se na naše setkání

Ondřej Žídek | Marketingový specialista

Ondrej-Zidek-marketingova-agentura

Kontakt

ondřej-žídek

Ondřej Žídek
Marketing & PR specialist

+420 722 793 798

info@promox.cz
zidek@promox.cz

Sídlo

Velké Albrechtice 231

742 91, Velké Albrechtice

IČO: 08047685

Po - Čt 8 - 16h

Pá 8 - 15h

Vaše osobní údaje nebudeme nijak zveřejňovat ani prodávat.